1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası
10-16 Mayıs Engelliler Haftası

10-16 Mayıs Engelliler Haftası

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde engelli çalışanlara kahvaltıd...

A+A-

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde engelli çalışanlara kahvaltıda bir araya geldi.

Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirilen kahvaltı programına Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, Antalya KHB İdari Hizmetler Başkanı Dr. Abdullah Memiş, Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Başkan Vekili Hilmi Şefik Canbolat, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr.H.Yalçın Yüksel ve hastane idarecileri ile yaklaşık 50 personel katıldı.

Programda konuşan Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, “Biz bir aileyiz. Sorunları olan varsa dinlemeye hazırız. Sağlık çalışanı olmak zordur. İş yükünün ağır olduğu bir sektördeyiz. Sağlık alanında çalışmak fedakarlık ve özveri gerektiriyor. Bu nedenle bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr.H.Yalçın Yüksel ise yaptığı konuşmada tüm personele teşekkür etti.

Programda, engelli çalışanların sorunları dinlenirken, görüş ve önerileri de alındı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT