1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. 44 Malatyaspor’da Destek Gecesinin Tarihi Değişti
44 Malatyaspor’da Destek Gecesinin Tarihi Değişti

44 Malatyaspor’da Destek Gecesinin Tarihi Değişti

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor’da yönetim kurulu 15 Mayıs’ta yapmayı planladığı destek gecesinin tarihini 17 Mayıs olarak değiştirdi.Konuyla ilgili konuşan sarı-kırmızılı takım...

A+A-

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor’da yönetim kurulu 15 Mayıs’ta yapmayı planladığı destek gecesinin tarihini 17 Mayıs olarak değiştirdi.

Konuyla ilgili konuşan sarı-kırmızılı takımın 2.Başkanı Barış Bingöl, 15 Mayıs’ta yapmayı planladıkları destek gecesini, o tarihin kandile denk gelmesinden dolayı 17 Mayıs’ta yapacaklarını ifade etti.

Yapacakları geceye Malatyalı sporseverleri davet eden davet eden Bingöl, en büyük amaçlarının bu geceden her yönüyle güçlenmiş bir 44 Malatyaspor çıkarmak olduğunu ifade etti.

Bingöl, “Biz Malatya’mıza bir profesyonel takım kazandırma düşüncesiyle 5 yıldır 44 Malatyaspor’un başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Başarılı olduğumuz sezonlar var ama 3.lige çıkmak kısmet olmadı. İnşallah bu hedefimize önümüzdeki sezon ulaşacağız. Bu noktadan hareketle kulübümüze bir destek gecesi organize ettik. Destek gecemizin tarihini daha önce 15 Mayıs olarak kamuoyuyla paylaşmıştık. Ancak aynı tarihin kandile denk gelmesini göz önüne alıp, geceyi 2 sonra yani 17 Mayıs’ta yapmayı kararlaştırdık. Şimdiden katılacak olanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.

44 Malatyaspor’un destek gecesi 17 Mayıs Pazar günü saat: 20.30’da Ramada Altın Kayısı Otel’de yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT