1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. 50 Bin Adet Çiçekle Bilecik Daha Da Güzelleşecek
50 Bin Adet Çiçekle Bilecik Daha Da Güzelleşecek

50 Bin Adet Çiçekle Bilecik Daha Da Güzelleşecek

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ilkbahar çalışmaları kapsamında Bilecik’in birçok noktasında dikilecek olan 50 bin çiçekle Bilecik daha da güzelleşecek.Gerçek...

A+A-

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ilkbahar çalışmaları kapsamında Bilecik’in birçok noktasında dikilecek olan 50 bin çiçekle Bilecik daha da güzelleşecek.

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile Bilecik’in var olan yeşillik ve güzelliğini arttıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çalışmaları kapsamında şehri süslemeye devam ediyor. Her mevsime ilişkin Bilecik’te düzenleme ve yenileme çalışmasını yerine getiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilkbahar çalışmaları kapsamında Saat Kulesi ve orta refüjler başta olmak üzere park ve bahçeler ile heykel ve anıtların çevresinde çiçek dikim çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Birçok noktaya 50 bin adet çiçek ile süsleyen ekipler, diktikleri bodur top kadife, ateş çiçeği ve petunya çiçekleri, Bilecik’i daha da güzelleştirecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT