1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. 70 yıllık okul binası yıkıldı... Belediye bölgeye park yapacak
70 yıllık okul binası yıkıldı... Belediye bölgeye park yapacak

70 yıllık okul binası yıkıldı... Belediye bölgeye park yapacak

Demirciler Mahallesi’nde bulunan 70 yıllık eski okul binası belediye tarafından yıkıldı. Başkan Özcan, yıkım sonunda bölgeye park yapılması için çalışma başlattıklarını söyledi.

A+A-

BELEDİYE BÜLTENİ-Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 70 yıllık metruk okul binasının yıkım çalışmaları için Demirciler Mahallesi’ne gitti. img-20191129-wa0014.jpg

İş makinesinin başına geçerek metruk binanın yıkımını gerçekleştiren Başkan Özcan, “Demirciler köyümüzde yaklaşık 70 yıl önce yapılmış bir okul binası, yeni okul binasının yapılıp eğitimin oraya taşınması neticesinde metruk hale gelmişti. Milli Eğitim Müdürlüğü’nde olan bu taşınmaz vatandaşlarımız için de tehlike arz ediyordu. Milli Emlak Şefliği’nin ve Milli Eğitim’in de bizlere yazmış olduğu yazı ve Sayın Kaymakamımızın da bizden istekleri doğrultusunda biz de kamu adına bu görevi yerine getirdik” diye konuştu.

img-20191129-wa0019.jpg
Bölgede park yapılması için gerekli çalışmaları başlattıklarını söyleyen Özcan, “Söz konusu alanın Milli Emlak Şefliği tarafından tahsis edilmesi halinde, gençlerimizin çocuklarımızın yine iyi vakit geçirmesini sağlamak için park olarak düzenlemesini hemen yapacağız. Nazillimizde iyi ve güzel şeyler olmaya devam ediyor” dedi.

img-20191129-wa0020.jpg
Mahalle sakinleri ile köy kahvesinde sohbet edip taleplerini dinleyen Başkan Özcan, merkezden kırsala 82 mahallenin tümünde yapılan hizmetlerin ve yatırımların artarak süreceğinin altını çizdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT