1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Acıbadem Ankara Hastanesi’nden Hemşirelik Haftası’nda Panel
Acıbadem Ankara Hastanesi’nden Hemşirelik Haftası’nda Panel

Acıbadem Ankara Hastanesi’nden Hemşirelik Haftası’nda Panel

Acıbadem Ankara Hastanesi, Hemşirelik Haftası kapsamında düzenlenen “Hemşireler Değişim İçin Bir Güç: Etkili Bakım, Etkin Maliyet” konulu panelde öğretim görevlileri ve üniversite öğrencilerini ağırla...

A+A-

Acıbadem Ankara Hastanesi, Hemşirelik Haftası kapsamında düzenlenen “Hemşireler Değişim İçin Bir Güç: Etkili Bakım, Etkin Maliyet” konulu panelde öğretim görevlileri ve üniversite öğrencilerini ağırladı.

Whyndam Otel’de Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayfer Tezel’in başkanlığını üstlendiği panelde Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Sultan Türkmen “Sağlıkta Bir Güç: Hemşire”, Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yurdagül Erdem “Etkili Bakım ve Etkin Maliyette Hemşirelerin Etik Sorumlulukları”, Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü A. Nihan Karaçam Salkaya “Sağlıkta Maliyet Deyince Ne Anlıyoruz”, Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Uzm. Saliha Koç “Hemşirelikte Bütçenin Önemi” konulu sunumlar yaptı. Ankara Üniversitesi ve Kırıkkale Üniversitesi Hemşirelik Bölümü öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği panel sonrası düzenlenen kokteylle Hemşirelik Haftası kutlandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT