1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Adayı Dürdane Yalar Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı
AK Parti Adayı Dürdane Yalar Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Adayı Dürdane Yalar Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Dürdane Yalar, çıktığı seçim turunda esnaf ve vatandaştan destek sözü aldı.Diyarbakır’da seçim gezilerini arttıran AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Dürdane...

A+A-

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Dürdane Yalar, çıktığı seçim turunda esnaf ve vatandaştan destek sözü aldı.

Diyarbakır’da seçim gezilerini arttıran AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Dürdane Yalar, seçim gezisi kapsamında ev ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kayapınar ilçesinde ev ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Yalar, esnaftan destek sözü aldı. Diyarbakırlı esnaf, “Biz çözüm sürecine inanıyoruz. Bu süreci tamamlayacak olan da AK Parti hükümetidir. Çünkü süreç başladığından bu yana analar ağlamıyor. Bu süreç Türkiye’nin ve bizlerin geleceği için oldukça önemlidir. Durdane hanımın da gelip bizleri ziyaret etmesi oldukça sevindirici ve umut vericidir” dedi.

EV ZİYARETİNİN DE GÜNDEMİ SÜREÇ

Yalar, daha sonra ev ziyaretleri ile çalışmalarını sürdürdü. Süreç ve ekonomiye ilişkin açıklama yapan Yalar, “Çözüm sürecinin devamı için ve anaların ağlamaması için bu sürece destek verilmelidir. Biz gençlerimizin umudu olan bir partiyiz. Biz kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda hareket eden bir oluşum değiliz. Huzur ve barış bu topraklara geldiği anda istihdamda gelecektir. Ve biz bunu başaracağız. Yeter ki desteklerinizi bizlerden esirgemeyin” diye konuştu.

Son olarak ise davet edildiği Bingöl Yamaçlıların aile büyükleri ile bir araya gelen Yalar, oldukça sıcak bir ortamda karşılandı. Burada, avukat Süleyman Elhakan öncülüğünde toplanan aile büyükleri de AK Parti Diyarbakır Milletvekili adayı Durdane Yalar’a destek sözü verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT