1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Adayı Uslu, Miniklerin Programına Katıldı
AK Parti Adayı Uslu, Miniklerin Programına Katıldı

AK Parti Adayı Uslu, Miniklerin Programına Katıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Finike ilçesinde 50. Yıl Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı özel programa katıldı.AK Parti Milletvekili adayı A...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Finike ilçesinde 50. Yıl Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı özel programa katıldı.

AK Parti Milletvekili adayı Atay Uslu, 50. Yıl Anaokulu’nun programına eşi Seyhan, kızları Fatma Sezen, Zeynep Hilal ve Ayşe Ezgi ile birlikte katıldı. Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçın’ın da izlediği programı beğeni ile izleyen Uslu, etkinlik sonunda okul idarecileri ve öğretmenlerini kutladı.

Uslu, programın sonunda davetlilere ikram edilmek üzere öğrenci velileri tarafından sac üzerinde pişirilen gözlemelerin bulunduğu alana geçti. Gözleme pişiren annelere teşekkür eden Uslu, kadınların yanına çömelerek sac üzerine bıraktıkları gözlemeleri çevirdikten sonra tabaklarda servise hazırladı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT