1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Adayı Uslu’dan Okul Müjdesi
AK Parti Adayı Uslu’dan Okul Müjdesi

AK Parti Adayı Uslu’dan Okul Müjdesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Finike ilçesinde önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Emin Akın İlkokulu inşaat alanında incelemelerde bulundu.Fiziki şa...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Finike ilçesinde önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Emin Akın İlkokulu inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Fiziki şartları elverişli olmadığı için yıkılan Emin Akın İlkokulu’nun inşaatına önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtilirken, ihaleyi alan yüklenici firma yetkilileri de ruhsat işlemlerini tamamladıktan sonra okul inşaat alanında çalışmalara başladı. Okulun yapılacağı inşaat alanında incelemelerde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, yüklenici firma yetkilileri ile proje ile ilgili değerlendirme yaptı, 24 derslikli okulun bahçesinde oyun oynayan çocuklarla sohbet etti.

Öte yandan Atay Uslu ihale işlemleri tamamlanan 24 derslikli Yuvalı Mahallesi Şehit İsmail Çalkan İlköğretim Okulu inşaatına da bu hafta içinde başlanacağı müjdesini verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT