1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Adayı Uslu’nun Hayali, Likya Üniversitesi’nin Kurulması
AK Parti Adayı Uslu’nun Hayali, Likya Üniversitesi’nin Kurulması

AK Parti Adayı Uslu’nun Hayali, Likya Üniversitesi’nin Kurulması

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Torosların zirvesinde yaşamlarını sürdüren köylü vatandaşlarla bir araya geldi.AK Parti’nin Batı Antalya adaylarından Atay U...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Torosların zirvesinde yaşamlarını sürdüren köylü vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti’nin Batı Antalya adaylarından Atay Uslu, seçim bölgesinde ziyaretlerine devam ediyor. Uslu, seçim çalışmalarını Kumluca ilçesine bağlı Kuzca, Gödene, Dereköy ve Gölcük mahallerinde sürdürdü. Kumluca AK Parti İlçe teşkilatı üyeleri ile ilk olarak Kuzca Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Uslu, AK Parti hükümetlerinin Türkiye’ye ve Antalya’ya yaptığı hizmetleri anlattı. “İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün” diyen Uslu, Kuzcalı sakinlerden 7 Haziran seçimlerinde AK kadroların yeniden ülkeyi yönetmeleri oy istedi.

BATI ANTALYA’DA ÜNİVERSİTE HAYALİ

Uslu, daha sonra Kumluca’dan 83 kilometre uzaklıkta Torosların zirvesinde bulunan Dereköy Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret etti. Geleneksel köy buluşması etkinlikleri kapsamında mahalle sakinlerinin ortaklaşa düzenledikleri programa katılan Uslu, hükümetin Batı Antalya’ya yapacağı projeleri anlattı. Son yıllarda Türkiye ve Antalya’ya çok büyük hizmetler yapıldığını anlatan Atay Uslu, özellikle Batı Antalya için hayati önem taşıyan mega projelerin de yakın zamanda startının verileceğini söyledi. Uslu, “Antalya’ya üçüncü havaalanının fizibilite çalışmaları bitiyor. Antalya’dan, Kumluca’ya, Kumluca’dan artık Kaş’a bölünmüş yollar ve tünellerle ulaşacağız. Domatesimizin, biberimizin markalaşması için çaba sarf edeceğiz. Çiftçimizin alın terinin karşılığını alması için gece gündüz çalışacağız. Kumluca, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne kavuşmuştur. Tüm bölgemize hayırlı olsun. Ben Batı Antalya’da bir üniversitenin kurulmasını hayal ediyorum. Likya Üniversitesi bölgeye yakışır. AK Parti hükümetleriyle hayaller gerçek olmuştur” dedi.

BATI TOROSLARIN ZİRVESİNDE EV ZİYARETİ

Dereköy Mahallesi’ndeki programının ardından Kumluca’ya dönüşte Gölcük Mahallesi’nde ahşap evde yaşayan Mehmet Yavuzer isimli aileyi de ziyaret eden Uslu, ikram edilen çayı içerek aile ile sohbet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT