1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci:
AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci:

AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci:

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci, Bartın Üniversitesi’nde öğrencilerle sohbet etti. Yelkenci, “Gençler bizim ışığımız, temel taşlarımızdır. Gençliğimizin her zaman yanındayız” dedi....

A+A-

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci, Bartın Üniversitesi’nde öğrencilerle sohbet etti. Yelkenci, “Gençler bizim ışığımız, temel taşlarımızdır. Gençliğimizin her zaman yanındayız” dedi.

Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci seçim çalışmalarını devam ettiriyor. Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci Üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Yelkenci, gençlerin her zaman yanlarında olduklarını söyleyerek; “Biz sizin için varız. Ve buradayız. Gençlerimizin kendilerini geliştirerek, ülkelerine yararlı bir vatandaş olabilmeleri için yatırımlarımız sürüyor. Amacımız çağdaş ufku geniş gençlerimizle el ele Türkiye’mizi istenilen yerlere taşımak olacaktır. Sizlerin sorunlarıyla ilgilenmek bizlerin boynunun borcudur. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Bartın Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerde Milletvekili Adayı Mustafa Yelkencinin yakın ilgisinden memnun kaldıklarını ifade ederek, AK Parti Milletvekili Adayı Yelkenci’yi desteklediklerini vurguladılar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT