1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı
AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı

AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ereğli’de gördüğü ilgi ile moral depoladı.AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özb...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ereğli’de gördüğü ilgi ile moral depoladı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmalarına Ereğli ilçesinde devam eden. Özbakır, beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Belediye ve il genel meclisi üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte esnafları gezdi, kendilerinden destek istedi. Girdiği dükkanların bir çoğunda kendisine ikram edilen çikolata ve şekerleri yiyen Özbakır, esnaflarla zaman zaman sıcak diyaloglar yaşadı. Özbakır, Türkiye’de var olan istikrarın 7 Haziran’dan sonrada devam etmesi gerektiğini belirterek AK Parti hükümetinin hizmetlerini anlattı. Yapılan çalışmalara rağmen eksiklerin bulunduğunu vurgulayan Özbakır, bu eksikleri tamamlamak için göreve talip olduklarını ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT