1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Milletvekili Adayı Özhaseki, Şeker Fabrikası İşçilerine Seslendi:
AK Parti Milletvekili Adayı Özhaseki, Şeker Fabrikası İşçilerine Seslendi:

AK Parti Milletvekili Adayı Özhaseki, Şeker Fabrikası İşçilerine Seslendi:

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Şeker Fabrikası işçileriyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Kayseri’nin herhangi bir yerinde problem varsa bunu çözecek olanın AK Parti olduğunu ifade eden...

A+A-

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Şeker Fabrikası işçileriyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Kayseri’nin herhangi bir yerinde problem varsa bunu çözecek olanın AK Parti olduğunu ifade eden Özhaseki, “Her problemi çözeceğiz ki Kayseri’de işler iyiye gitmeye devam etsin” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, seçim çalışmaları çerçevesinde gittiği her yerde olduğu gibi Şeker Fabrikası’nda da işçilerin büyük ilgisiyle karşılandı. Öğle yemeğini işçilerle birlikte yiyen Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmada her türlü problemi çözebilecek tek kadronun AK Parti kadrosu olduğunu belirtti. Bugüne kadar farklı partilerden seçilen milletvekillerinin hiçbir derde derman olmadığını vurgulayan Özhaseki, “Değişik partilerden arkadaşlar geldiler. Allah için Kayseri’nin bir tek derdine derman olan oldu mu? Bir tek projesini takip eden, taş üstüne taş konulması için hayırlı bir cümle kuran oldu mu? Olmadı. İnşallah arkadaşlarımızla, grubumuzla beraber gideceğiz ve Kayseri’yi yine biz takip edeceğiz. Şeker’de bir problem varsa bizim problemimiz. Belediyelerin, başka fabrikaların, Serbest Bölge’nin Organize Sanayi’nin, hemşerilerimin bir derdi varsa yine o sorunları çözmek için biz koşacağız. Yine bu sorunları biz çözeceğiz. Çözeceğiz ki Kayseri’de işler iyiye gitsin. İşler iyiye giderse bu şehirde hepimize ekmek var. İşler iyiye gitmezse çoğumuz Kayseri’yi terk ederiz. Belki benim kuşağım bir yere gitmez; ama çocuklarımız okumaya giderse bir daha gelmez. Bu şehir üniversiteler kenti, ticaret ve sanayi merkezi, kültürün sanatın sporun merkezi olursa herkes yaşamaktan keyif alır” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT