1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Milletvekili Adayları Selim’de Köy Muhtarşarı Ve Köy Temsilcilerini Sorunlarını Dinledi
AK Parti Milletvekili Adayları Selim’de Köy Muhtarşarı Ve Köy Temsilcilerini Sorunlarını Dinledi

AK Parti Milletvekili Adayları Selim’de Köy Muhtarşarı Ve Köy Temsilcilerini Sorunlarını Dinledi

AK Parti Kars Milletvekili Adayları, Kars İl Başkanlığı ve Selim İlçe Teşkilatı, Köy Muhtarları ve Köy Temsilcilerinin sorunlarını dinledi.AK Parti Kars Milletvekili Adayları Yusuf Selahattin Beyribe...

A+A-

AK Parti Kars Milletvekili Adayları, Kars İl Başkanlığı ve Selim İlçe Teşkilatı, Köy Muhtarları ve Köy Temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

AK Parti Kars Milletvekili Adayları Yusuf Selahattin Beyribey ve Ensar Erdoğdu Selim İlçesi’nde Köy Muhtarları ve Köy Temsilcileri ile bir araya geldi. Köy Muhtarları ve Temsilcilerinden Kars’ın Selim’in ve köylerinin daha çok gelişmesi kalkınması için seçimlerden çok güçlü bir şekilde çıkılması gerektiğini belirterek destek istediler. Muhtarlar ile yapılan toplantı sonrası esnafı ziyaret eden milletvekili adayları ve Ak Parti yönetimi gösterilen ilgi ve coşkulu kalabalıktan dolayı teşekkür ettiler.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, Ak Parti İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun ve İl Yönetimi ile beraber Ak Parti Selim İlçe Teşkilatı katılım gösterdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT