1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti Seçim Bürosu Açıldı

AK Parti Seçim Bürosu Açıldı

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Rasim Betir Caddesinde seçim bürosunu vatandaşların hizmetine açtı.AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Rasim Betir Caddesinde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Aç...

A+A-

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Rasim Betir Caddesinde seçim bürosunu vatandaşların hizmetine açtı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Rasim Betir Caddesinde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Açılışa AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Programa Ayşe Keşir’in yakını olan sanatçı Murat Başaran da katıldı.

Seçim bürosu açılışında konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Benim açtığım bir caddede seçim bürosunun açılması beni memnun etmiştir. İnşallah bu seçim de Düzceliler bizi yalnız bırakmayacak ve seçimlerden zaferle çıkacağız” dedi.

Ardından konuşan milletvekili adayları, seçim bürosu açılışlarının heyecanından bahsederek, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde 3-0 yetmeyeceğini, Türkiye birincisi olmak istediklerini vurguladılar.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Yeni Türkiye’nin ve Güçlü bir ülkenin inşasını sağlayacaklarını belirterek, “İnşallah ilimizin plakasını bu seçimlerde yakalayacağız. Birlik ve beraberliğimizi daim olsun, Allah-ü Teâla birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Seçim büromuzun hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dualarla birlikte seçim bürosunun açılışı gerçekleşti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT