1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Kaldırım Yaylası, Hıdrellez Yayla Şenliklerine Katıldı
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Kaldırım Yaylası, Hıdrellez Yayla Şenliklerine Katıldı

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Kaldırım Yaylası, Hıdrellez Yayla Şenliklerine Katıldı

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, “Türkiye bölgede istikrarlı ve bu bölgedeki tüm ülkelerin umudu bir ülkedir. Milletimizin desteği devam ettiği sürece sıkıntıların tümünü birer bire...

A+A-

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, “Türkiye bölgede istikrarlı ve bu bölgedeki tüm ülkelerin umudu bir ülkedir. Milletimizin desteği devam ettiği sürece sıkıntıların tümünü birer birer aşacağız” dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, Trabzon Çarşıbaşı ilçesinde Kaldırım Yaylası Hıdrellez Yayla şenliklerine katıldı. Beraberinde AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Ali Haydar Usta, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Çarşıbaşı ilçe başkanı Zekeriya Karaçengel ve çok sayıda partili ile birlikte yayla şenliğine katılan Muhammet Balta, kemençe eşliğinde horon oynadı. Şenlikte vatandaşlarla ve Çarşıbaşılı muhtarlarla sohbet ederek sorunlarını teker teker dinleyen Balta, yayla şenliklerinde hemşerileriyle buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “ Bende bu yörenin evladıyım. Buraya defalarca geldim. Çocukluğumuz yaylalarda geçti. Her zaman sizlerle birlikte olduk. Biz bu toprakları yurt edindik ve kendi kültürümüzü bu topraklarda yaşattık. Eğer bu kültürümüzü, birbirimizle olan birlik, beraberlik ve dayanışmamızı unutursak kendimizden, köyümüzden, akrabamızdan ve benliğimizden koparız. Benliğimizden kopmamamız için kendi geçmiş kültürümüzü yaşatmalıyız. Topraklarımızı hiçbir zaman unutmamalıyız” diye konuştu.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta tüm seçimlerde Çarşıbaşı’nın AK Parti’ye büyük destek verdiğini hatırlatarak “Türkiye bölgede istikrarlı ve bu bölgedeki tüm ülkelerin umudu bir ülkedir. Milletimizin desteği devam ettiği sürece sıkıntıların tümünü birer birer aşacağız. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece ilerlemeye de devam edeceğiz. Siz buradan bizleri güçlü gönderirseniz bizde Ankara da güçlü oluruz. Şenliklerimizin düzenlenmesinde emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT