1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, AK Parti ile 13 yılda Trabzon’da 13.5 katrilyonluk büyük hizmetlerin gerçekleştirildiğini ve önemli hizmetlerin aynı doğrultuda devam edeceğini söyl...

A+A-

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, AK Parti ile 13 yılda Trabzon’da 13.5 katrilyonluk büyük hizmetlerin gerçekleştirildiğini ve önemli hizmetlerin aynı doğrultuda devam edeceğini söyledi.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında Ortahisar ilçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. Uzun Sokak’ta esnaf ziyareti gerçekleştiren Balta, bereketli bol kazançlar temennisinde bulunarak vatandaşlarla selamlaştı ve sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Muhammet Balta, Türkiye’nin istikbali ve istikrarı için 7 Haziran seçimlerinde yeniden güçlü bir destek isteyerek, “Kapı kapı dolaşarak bütün esnafımızı ziyaret ediyoruz. Hedefimiz sıkılmadık el, girilmedik dükkan bırakmamak. Bu çerçevede teşkilatımız çok yoğun program hazırlıyorlar. Sahada gördüğümüz insanlarımız gerçekten barışçıl bir ortamda seçimin gerçekleşmesini istiyor. Gördüğümüz her iki kişiden bir AK Parti diyor. Tabi buda bizi çok sevindiriyor” dedi.

Halkın eski ve yeni Türkiye arasındaki farkları çok iyi gördüğünü ifade eden Balta, “AK Parti iktidarı, sadece bir siyasi partinin iktidarı değildir. AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır, halkın iktidarıdır, ezilmiş, dışlanmış insanların iktidarıdır. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi her seçimde katlanarak destek verdiğiniz AK Parti iktidarı her zaman milletin emrinde, ülkesinin hedefleri için yoluna devam edecektir. Yeni Türkiye, insanı merkeze alan, özgürlük alanlarının genişletildiği, tabuların yıkılıp yasakların kaldırıldığı, daha demokratik, her alanda hizmete ve kaliteye odaklanmış bir dönemi ifade etmektedir. İkinci atılımın güç kaynağı insanımız ve coğrafyamızdır. Bu anlamda milletimizin desteği ile daha çok çalışacağız, daha yeni ve nitelikli işler yapacağız. Trabzon’da 13 yılda 13.5 katrilyonluk büyük hizmetler gerçekleştik ve şu anda devam eden yatırımların tutarı 8,5 katrilyon lira. Türkiye’de Trabzon’umuzda önemli hizmetler aynı istikamette devam edecek. Çok güzel projeler hazırlıyoruz. Yakında bu projeleri sizlerle paylaşacağız. Her zaman olduğu gibi milletimizin güvenini boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT