1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Belediyeleri Gezdi
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Belediyeleri Gezdi

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Belediyeleri Gezdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi’ni ziyaret ederek, çalışanlarla tek tek görüştü.Trabzon Büyükşehir...

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi’ni ziyaret ederek, çalışanlarla tek tek görüştü.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile birlikte belediyeleri gezen Soylu, belediye çalışanlarına yürüttükleri hizmetlerden ötürü teşekkür etti. Trabzon’da vatandaşların, belediye hizmetlerinden son derece memnun olduğunu gördüğünü ifade eden Soylu, “Belediyelerimiz şehrimize gerek hizmet alanında, gerekse ilgili yatırımların takibi noktasında çok şey kazandırıyor. Bu şehir, belediye yönetimlerimiz ve değerli belediye çalışanlarının gayretleri ile büyük bir değişim yaşadı, yaşamaya devam ediyor” dedi.

“TRABZON’U HEP BİRLİKTE DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

Soylu’yu belediye çalışanları ile tanıştıran Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu ise, Trabzon’un önünde önemli yatırımlar olduğunu kaydederken, “İnşallah hep birlikte el ele vererek 7 Haziran’dan sonra yola koyulacağız, şehrimizde devam eden yatırımları tamamlayacağız, birçok yeni yatırıma başlayacağız. Türkiye’nin en yaşanılabilir dördüncü şehri olan Trabzon’u hep birlikte çok daha ileri noktalara taşıyacağız” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT