1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AK Parti Zonguldak Milletvekili Emine Çift Devreklilerle Buluştu
AK Parti Zonguldak Milletvekili Emine Çift Devreklilerle Buluştu

AK Parti Zonguldak Milletvekili Emine Çift Devreklilerle Buluştu

AK Parti Zonguldak Milletvekili Emine Çift Devreklilere buluştu.Zonguldak AK Parti Milletvekili Emine Çift Devreklilerle bir araya gelerek 7 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlere AK Parti’ye destek v...

A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Emine Çift Devreklilere buluştu.

Zonguldak AK Parti Milletvekili Emine Çift Devreklilerle bir araya gelerek 7 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlere AK Parti’ye destek vermeleri talebinde bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Semerci, İl Genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek, AK Parti Devrek Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen diğer partililer ve vatandaşlar nezaretinde Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesinde sabah kahvaltısına katılan Emine Çift daha sonra ilçede faaliyette bulunan ve ağırlıklı olarak hanımların çalıştığı tekstil fabrikalarını ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Emine Çift burada çalışan personelden yapılacak olan seçimlerde kendilerine destek olmaları talebinde bulundu. Sırasıyla Erbaşak Tekstil, Menpa Tekstil, Aksiyon Tekstil, Elife Tekstil, Akgül Tekstil ve Emirhan Tekstil fabrikalarını ziyaret çalışanlar ve firma sahipleri ile çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu. Özellikle çalışan personele hitap eden Emine Çift,” AK Parti Zonguldak milletvekili adayı olarak aranızda bulunmaktayım. Tüm siyasi partilerde olduğu gibi 7 Haziran seçimlerine hazırlanıyoruz. Bu anlamda da hem sizleri ziyaret etmek, hem de sizlerden destek istemek için buradayız. Tekstil atölyelerinde gösterdiğiniz performans çok önemli çok şükür ki bölgede yatırımcı arkadaşlarımız özelikle hanım istihdamı noktasında değer arz eden bir kuruluşun olması uzunca devam ettiriyor olması bir avantaj. Bir emek ortaya konduğunda bunun ziyadesiyle karşılığı istenir muhakkak. Genelde siyasetçilerle ilgili şöyle bir algı vardır. Bizim vatandaşımız şöyle derler biz siyasetçilere vay be tuzu kuru bunlar bizlerin halinden ne anlarlar şeklinde bir algı vardır hep. Ben ne fabrikatör bir babanın kızıyım nede Ankara’da siyasetçi olan bir dayım olan bir kişiyim ben de çoğunuz gibi işçi emeklisi bir babanın kızıyım. Bizim yani AK Parti’nin ortaya koyduğu bir performans var ülkede daha iyi şeyler olmasını istiyorsanız 13 yılımızın verdiği bir başıdiklikle bu ülkenin daha iyi yerlere olması için sizlerden destek bekliyoruz ve sizlere dün güvendiğimiz gibi bugünde güveniyoruz sizlerde bizlere yani AK Parti’ye güvenmeye devam edin” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT