1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. AK Partili Savaş ve MHP'li Akın'a domates şoku !
AK Partili Savaş ve MHP'li Akın'a domates şoku !

AK Partili Savaş ve MHP'li Akın'a domates şoku !

Türk sinemasının efsanelerinden Şener Şen'in rol aldığı Źüğürt Ağa filmindeki domates sahnesi, Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir adayı Mustafa Savaş ve Efeler adayı Ümmet Akın'a uyarlanarak sosyal medyada paylaşıldı. 

A+A-

HAVADİS HABER-Aydın'da yerel seçimlerin önüne geçen sebze-meyve fiyatları gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın'ın pazaryeri ziyaretinde, bir muhabirin "sebze-meyve fiyatları çok yüksek, bunun nedeni nedir?" sorusuna verdiği "ben pazarcı değilim ki" cevabı Millet İttifakı'nın sosyal medya ekiplerinin malzemesi oldu. Sebze ve meyve fiyatlarındaki artışı protesto etmek isteyen MİSM ekipleri, Şener Şen'in rol aldığı Züğürt Ağa filmindeki domates sahnesini Aydın'lı siyasetçilere uyarladı.

İŞTE O VİDEO

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın ve AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz'un kafaları montajlanarak domates sahnesine uyarlandı. Sosyal medyada paylaşılan bu video, izleyenleri tebessüm ettirirken, Aydın'da en çok konuşulanlar arasına girdi. Videoya yapılan yorumlarda Efeler adayı Ümmet Akın'ın "Ben pazarcı değilim ki" sözlerine tepki yağdı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT