1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Akhisar Ülkü Ocakları Şehit Annelerin Anneler Günü’nü Kutladı
Akhisar Ülkü Ocakları Şehit Annelerin Anneler Günü’nü Kutladı

Akhisar Ülkü Ocakları Şehit Annelerin Anneler Günü’nü Kutladı

Akhisar Ülkü Ocakları, Anneler günü dolayısıyla şehit aileleri ziyaret etti. Ziyaretlerde şehit annelerin Anneler Günü kutlandı.Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Ulus, kendi annelerinin Anneler Gü...

A+A-

Akhisar Ülkü Ocakları, Anneler günü dolayısıyla şehit aileleri ziyaret etti. Ziyaretlerde şehit annelerin Anneler Günü kutlandı.

Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Ulus, kendi annelerinin Anneler Günü’nü kutlamadan, evlatlarını vatana kurban etmiş olan annelerin mübarek ellerini öpmek istediklerini belirterek, “Bizler daha önce yaptığımız ziyaretlerde şehit ailelerinin bizler için öneminin büyük olduğunu her zaman ziyaret edeceğimizi bizlerinde onların birer evlatları olduğumuzu belirtmiştik. Anneler Günü olması nedeni ile şehit ailelerini ziyaret ettik. Annelerimizin ellerinden öpüp, hayır dualarını aldık. Bundan sonra sık sık ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bu sebep ile ilk doğduğumuz anda bizi karşılayan, sarmalayan ve her türlü tehlikeye karşı koruyan değerli annelerimizin fedakarlıkları, özverileri tartışmasız çok büyüktür. Karşılıksız sevmenin yegane temsilcileri olan annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin en önemli manevi kaynaklarındandır. Duygu ve düşüncelerimizin şekillenmesinde, kişiliğimizin oluşmasında, zihniyetimizin sağlıklı olmasında ve sorunlara dair değerlendirmelerimizde olgun bir bakış açısı elde etmemizde vazgeçilmez katkıları olan muhterem annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT