1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Aksaklar Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenledi
Aksaklar Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenledi

Aksaklar Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenledi

Yığılca Aksaklar Ortaokulu öğrencileri Proje yürütücüsü Uğur Kara koordinatörlüğünde bilimsel çalışmaların sergilendiği Tübitak-4006 Bilim Fuarı düzenledi.Bilim Fuarının açılışını Yığılca Kaymakamı Me...

A+A-

Yığılca Aksaklar Ortaokulu öğrencileri Proje yürütücüsü Uğur Kara koordinatörlüğünde bilimsel çalışmaların sergilendiği Tübitak-4006 Bilim Fuarı düzenledi.

Bilim Fuarının açılışını Yığılca Kaymakamı Mehmet Özcan, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Nalbant birlikte yaptılar. Kaymakam Mehmet Özcan ve protokol mensupları tek tek öğrencilerin hazırlamış oldukları stantları gezerek öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Kaymakam Mehmet Özcan Proje yürütücüsü Uğur Kara ve Okul Müdürü Bayram Baskın’dan fuar ile ilgili bilgiler alarak, böyle faydalı projeler ürettikleri için teşekkürlerini iletti. Kaymakam öğrencilerle de sohbet ederek Bilim Fuarında yaptıkları çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileterek böyle başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT