1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Alanyalı İş Adamlarından Anlamlı Destek
Alanyalı İş Adamlarından Anlamlı Destek

Alanyalı İş Adamlarından Anlamlı Destek

Antalya’nın Alanya ilçesinde faaliyet gösteren ve konserlerden elde ettiği gelirleri hayır işlerine kullanan Neşe-i Muhabbet Korosu, 20 Mayıs’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde Alanya Engelsiz Yaşam Evi De...

A+A-

Antalya’nın Alanya ilçesinde faaliyet gösteren ve konserlerden elde ettiği gelirleri hayır işlerine kullanan Neşe-i Muhabbet Korosu, 20 Mayıs’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde Alanya Engelsiz Yaşam Evi Derneği (Building Our Future) için konser verecek.

Alanya Engelsiz Yaşam Evi Derneği (Building Our Future) Başkanı Gülnur Erbudak Ağaca ve koro kurucusu Ünal Ayaz, sponsor olan firma sahibi iş adamlarını dernek binasında düzenledikleri kahvaltıda bir araya getirdi.

Neşe-i Muhabbet Korosu kurucusu Ünal Ayaz, konserden elde edilecek gelirin Alanya Engelsiz Yaşam Evi Derneği’ne (Building Our Future) bağışlanacağını belirtirken, kahvaltı programında bir araya gelen iş adamları Mustafa Başak, Hüseyin Kaşlı, Sait Savaş ve Duran Yağmur, dernek hakkında bilgi aldılar.

Dernek binasını gezerek incelemelerde bulunan hayırsever iş adamları, düzenlenecek her etkinlikte birlikte olacaklarını söylediler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT