1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Alder Lokma Döktürdü
Alder Lokma Döktürdü

Alder Lokma Döktürdü

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa Amatör Balıkçılar ve Deniz Sporları Derneği (ALDER), hayatını kaybeden üyeleri için lokma döktürdü.Aliağa ilçesindeki İzmir caddesinde, Nadir Dirik, Ömür Altın...

A+A-

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa Amatör Balıkçılar ve Deniz Sporları Derneği (ALDER), hayatını kaybeden üyeleri için lokma döktürdü.

Aliağa ilçesindeki İzmir caddesinde, Nadir Dirik, Ömür Altınel, Enver İşcan, Bayram Coşkun, Harun Göktepe, Refik Cebeci ve Murat Korkmaz için dökülen lokma hayrına, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

3 yıldır lokma hayrı düzenlediklerini belirten ALDER Başkanı Veysel Savran, "Üyelerimizin istek ve talepleri doğrultusunda 3 sene önce bu hayra başladık. Bundan sonrada geleneksel olarak lokma hayrımızı sürdüreceğiz. Burada ki amacımız vefat eden üyelerimizi hatırlamak. Bizlerde öldüğümüz zaman hatırlayanımız olsun diye lokma hayrını geleneksel hale getirdik. Vefat eden üyelerimizi saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT