1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Aşçı Yardımcıları Kurs Bitirme Belgelerini Teslim Aldı
Aşçı Yardımcıları Kurs Bitirme Belgelerini Teslim Aldı

Aşçı Yardımcıları Kurs Bitirme Belgelerini Teslim Aldı

Lapseki Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Aşçı yardımcılığı kursunda eğitim alan 23 öğrenci belgelerini teslim aldı.Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde eğitim-öğretime devam eden Halk Eğitim Merkezi b...

A+A-

Lapseki Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Aşçı yardımcılığı kursunda eğitim alan 23 öğrenci belgelerini teslim aldı.

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde eğitim-öğretime devam eden Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Aşçı Yardımcılığı kursu tamamlandı. 896 saat boyunca devam eden eğitimlerde başarılı olan 23 kursiyere belgeleri teslim edildi. Lapseki Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Akman yaptığı açıklamada, “3 Kasım 2014 tarihinde başlayan Aşçı Yardımcılığı kursumuz öğreticilerimiz Tansu Taşkın ve Selen Pekoğuz yönetiminde 896 saat sürerek 4 Nisan 2015 tarihinde tamamlanmıştır. Aşçı Yardımcılığı kursumuz Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü, Lapseki Belediye Başkanlığı ve Lapseki Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü işbirliği ile yapılmış 25 kursiyerimiz arasından 23 kursiyerimiz belge almaya hak kazanmıştır" dedi. Çardak Tarihi Handa düzenlenen belge törenine Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş ve çok sayıda davetli katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT