1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. ASP İl Müdürü Topkaya Yeni Görevine Başladı
ASP İl Müdürü Topkaya Yeni Görevine Başladı

ASP İl Müdürü Topkaya Yeni Görevine Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü görevinden Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanan Veysel Topkaya yeni görevine başladı.Dün itibariyle kent...

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü görevinden Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanan Veysel Topkaya yeni görevine başladı.

Dün itibariyle kente gelip görevine başlayan Topkaya, Ağrı’ya geldiğinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti. 1971 Diyarbakır doğumlu olan Topkaya, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Diyarbakır’da tamamlarken, üniversite öğrenimini de Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayarak mezun oldu. Yaklaşık 3 yıl İçişleri Bakanlığı’nda memur olarak çalışan Topkaya, 1997 yılında Diyarbakır’a öğretmen olarak atandı. Uzun yıllar Diyarbakır’da öğretmenlik ve idarecilik yapan Topkaya, Milli Eğitim Bakanlığı’nın görevde yükselme sınavlarında başarı göstererek Afyon’un Bolvan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı. Bir yıl burada şube müdürlüğü görevinde bulunan Veysel Topkaya, Mart 2015 tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı’na şube müdürü olarak atandı. Mayıs 2015 tarihine kadar bu görevi yürüten Topkaya, 11 Mayıs 2015 tarihi itibariyle Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atandı. Topkaya, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT