1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Atalay’dan Geleceğin Bilim Adamlarına Ziyaret
Atalay’dan Geleceğin Bilim Adamlarına Ziyaret

Atalay’dan Geleceğin Bilim Adamlarına Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Adayı Abdullah Atalay, Alpaslan Ortaokulu tarafından hazırlanan TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisini ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.Yoğun...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Adayı Abdullah Atalay, Alpaslan Ortaokulu tarafından hazırlanan TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisini ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.

Yoğun programını öğrenciler için bölen Abdullah Atalay, kendisini Bilim Fuarı’nda görmek isteyen öğrenci ve eğitimcileri kırmayarak fuara katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılanan Atalay, tüm stantları gezerek öğrencilerle eğlenceli anlar geçirdi. Öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceleyen ve bilgiler alan Milletvekili Adayı Abdullah Atalay, bazı çalışmaları yakından inceleyerek denemeler yaptı. Öğrenci velileri ve öğretmenlerle de sohbet eden Atalay, “Burada inşallah geleceğin bilim adamları yetişecek. Öğrencilerimiz kısıtlı imkânlara rağmen gerçekten güzel çalışmalar yapmışlar. Bu da çocuklarımızın ufkunun ne kadar geniş olduğunu gösteriyor. Bu fuarda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve okul yöneticilerini kutluyorum. Umarım bu tür çalışmalar sürekli devam eder ve gençlerimiz kafalarını bu ülkenin gelişmesi noktasında önemli icatlara ve çalışmalara verirler” dedi.

Stantlarda öğrencilerle uzun süre fotoğraf çektiren Abdullah Atalay, daha sonra seçim çalışmalarını sürdürmek üzere okuldan ayrıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT