1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. AÜ’de Soma Şehitleri İçin Mevlit Okundu
AÜ’de Soma Şehitleri İçin Mevlit Okundu

AÜ’de Soma Şehitleri İçin Mevlit Okundu

Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden madenciler için Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Lokali’nde mevlit okundu.Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından gerçekleştirilen me...

A+A-

Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden madenciler için Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Lokali’nde mevlit okundu.

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından gerçekleştirilen mevlite, Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Teoman Kulaksız, Rektör Danışmanı Yusuf Özışık, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Aydın Özdemir, Sosyal Tesisler Müdürü Recep Kırbıyık, Öğrenci Konseyi Başkanı Bekir Sami Öztürk, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Öğrenci Konseyi Başkanı Bekir Sami Öztürk yaptığı açıklamada, “Geçen sene yaşadığımız bu facianın hala derin üzüntüsü içindeyiz. Soma’yı hiç unutmadık. Bu faciada hayatını kaybeden vatandaşlarımız için örfümüzün, töremizin gerektirdiği gibi anma etkinliği gerçekleştiriyoruz. Allah bir daha böyle facialarla bizi karşılaştırmasın” dedi.

Okunan mevlitin ardından katılımcılara lokma dağıtıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT