1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. Aydınlı esnaf düğününe gelmeyenleri bakın ne yaptı
Aydınlı esnaf düğününe gelmeyenleri bakın ne yaptı

Aydınlı esnaf düğününe gelmeyenleri bakın ne yaptı

Efeler’de çay ocağı işleten İlyas Kocacerit, hafta sonu yaptığı oğlunun sünnet cemiyetine gelmeyenleri sosyal medya üzerinden ifşa etti. Düğüne gelmeyenlerin bahanesi, ise iş, vakit, hastalık, unutkanlık ve nakit oldu.

A+A-

DENGE - Efeler Kurtuluş Mahallesi Garaj Caddesi’nde çay ocağı işleten İlyas Kocacerit ve eşi Meral Kocacerit’in oğlu Emrihan Kocacerit, sünnet oldu. Küçük Emirhan için Ata Mahallesi’ndeki evlerinde düğün töreni düzenlendi. Zeybek ekibinin de gösteri yaptığı düğünde Emrihan’ın da zeybek oynaması büyük beğeni topladı. Sünnet düğününe katılan davetliler Kocacerit, ailesinin mutluluğuna ortak oldu.

ÖNCE UYARDI SONRA İFŞA ETTİ

Çevresinde esprili birisi olarak tanınan baba İlyas Kocacerit, düğüne gelmeyenleri sosyal medya üzerinden ifşa etti. Kocacerit geçtiğimiz haftalarda yine sosyal medya üzerinden düğün davetiyesinin fotoğrafını paylaşarak; “Görüyorsunuz bu hafta Pazar günü cemiyetimiz var. Buyurun gelin bahane istemem yok benim işim var yok hastayım unutmuşum mazeret kabul edilmez” diye uyarıda bulunmuştu.

1-187.jpg

3-174.jpg

4-125.jpg

2-183.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

1 Yorum