1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başhekimden Engelli Hastalara Karanfil
Başhekimden Engelli Hastalara Karanfil

Başhekimden Engelli Hastalara Karanfil

Antalya’nın Manavgat ilçesi Devlet Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Dr. Mehmet Çınar, hastanede tedavi gören engelli hastaları ziyaret ederek, karanfil verdi.Manavgat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Re...

A+A-

Antalya’nın Manavgat ilçesi Devlet Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Dr. Mehmet Çınar, hastanede tedavi gören engelli hastaları ziyaret ederek, karanfil verdi.

Manavgat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi görmekte olan engelli hastaları ziyaret eden Başhekim Mehmet Çınar "Bizler sadece engelliler günü ve haftasında değil, her an engellilerimizin yanındayız. Onların sorunlarıyla elimizden geldiğince ilgilenmeye gayret gösteriyoruz. Engelli vatandaşlarımızın önündeki engelleri kaldırmak, onlara yapabileceğimiz en büyük iyilik olacaktır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni, eski acil servisin bulunduğu yere getirerek bir çoğu engelli olan fizik tedavi hastalarımızın daha kolay ve sağlıklı hizmet almalarını sağladığımıza inanıyorum. Birlikte yaşamak ve engellerin kaldırılması konusunda toplumun her kesimi üzerine düşen görevi yapmalıdır" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT