1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Akkaya Şehit Annelerini Unutmadı
Başkan Akkaya Şehit Annelerini Unutmadı

Başkan Akkaya Şehit Annelerini Unutmadı

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Mayıs 2015 Anneler Günü münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti.Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın ziyaretlerine eşi Ayşegül Akkaya,...

A+A-

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Mayıs 2015 Anneler Günü münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın ziyaretlerine eşi Ayşegül Akkaya, oğlu Mehmet Akif Akkaya’nın yanı sıra Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Pınar Çiğdem, Akşehir Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Şehit Piyade Onbaşı Osman Aydoğan’ın annesi Ayşe Aydoğan, Şehit Jandarma Er Emre Kısmet’in annesi Türkan Kısmet, Şehit Jandarma Kıdemli Üst Çavuş Halis Kırımlı’nın annesi Fadime Kırımlı ve Şehit Jandarma Er Metin Çoban’ın Annesi Sedef Çoban’ı evlerinde ziyaret eden Başkan Akkaya ve beraberindekiler, şehit annelerinin ellerini öperek onlara çiçek verdi.

Başkan Akkaya, “Annelerimizin bu mutlu günlerinde, evlatlarını bağrına basamayan, onları kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı şehit annelerimizi ziyaret ederek onların acılarını bir nebze unutturalım istedik. Bu annelerimiz; yüreğimizde sonsuza kadar yaşayacak olan kahraman şehitlerimizin bizlere emanetleridir. Onların her zaman yanlarında olup, desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT