1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Başkan Alıcık, çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Alıcık, çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Alıcık, çalışmaları yerinde inceledi

Nazilli Belediye Başkanı Haldun Haluk Alıcık, Bozyurt Mahallesi’nde belediye tarafından yapımı tamamlanan halı saha, köprü, parke taşı döşeme ve türbe yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

A+A-

Sık sık mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Bozyurt Mahallesi’nde yapımı tamamlanan halı saha, köprü, parke taşı döşeme ve türbe yenileme çalışmalarını inceledi.

BOZYURT HALI SAHASINA KAVUŞTU

Yaklaşık 800 metrekare alan üzerinde kurulan halı sahanın en kısa sürede halkın kullanımına açılacağını belirten Başkan Alıcık, “Özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın hem bedensel hem de zihinsel gelişimi açısından spor yapabilecekleri alanlar büyük önem taşıyor. Kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, sanata ve spora yönelmeleri için bu tesisler çok önemli. Biz de Nazilli Belediyesi olarak ilçemizde bulunan sosyal tesislerimizin sayısını arttırdık ve vatandaşlarımızın bu alanlara ulaşımını kolaylaştırmış olduk” diye konuştu.

“CAMİ VE TÜRBELERİ YENİLEDİK”

İlçe genelindeki cami ve türbeleri yenilediklerini hatırlatan Alıcık, “Bozyurt Mahallemizde bulunan mevcut türbemizi manevi ve tarihi dokusunu bozmadan, çatı, bordür ve çevre düzenlemelerini tamamlamış olduk” ifadelerini kullandı. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT