1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı
Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı

Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçede faaliyete geçen kahvaltı, pide ve ızgara salonunun açılış törenine katıldı.

A+A-

Törene Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Turan, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Baki Deniz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Güven Eker, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Büyüyen ve genişleyen Nazilli’nin açılan yeni iş yerleri ile ekonomisinin daha da hareketlendiğini ifade eden Başkan Alıcık “İlçemizin ekonomisi canlanıyor, Nazillimiz yeni yeni esnaflar, firmalar ve çeşitli girişimciler kazanıyor. Salman Kahvaltı-Pide ve Izgara Salonunun sahibi İsmail Salman’a yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Açtıkları bu iş yeri sayesinde bizim önemle üzerinde durduğumuz Aş ve iş derdine de çare olacak, iş yerinde çalıştıracağı kişilere meslek sahibi olmasını sağlayarak katkıda bulunacaktır. Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çalıştırdıkları insanların iş sahibi olmasının yanında ekonomiye ayrıca katkı sağlayacaklardır. Bu gün burada açılışını yaptığımız bu işyerinin Nazilli’ye ve iş yeri sahiplerine hayırlara vesile olmasını diliyor, kendilerini kutluyorum” dedi.

Okunan dualar dan sonra açılış kurdelesini Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Turan ve Belediye Başkanı Haluk Alıcık iş yerinin kurdelesini kesti. Başkan Alıcık kurdele kesiminden sonra salonu gezerek açılışa katılan davetliler ve çalışanlar ile sohbet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT