1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Bozbey’den Yerel Yönetim Dersi
Başkan Bozbey’den Yerel Yönetim Dersi

Başkan Bozbey’den Yerel Yönetim Dersi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilere yerel yönetimlerin görev ve sorumluluklarını anlattı.Koç İlköğretim Okulu ve Abdurrahman Vardar İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri derslerinde i...

A+A-

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilere yerel yönetimlerin görev ve sorumluluklarını anlattı.

Koç İlköğretim Okulu ve Abdurrahman Vardar İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri derslerinde işledikleri “Yerel Yönetimler” dersini için Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne gelerek Başkan Mustafa Bozbey’den dinledi. Başkan Bozbey basın toplantı odasında bir araya geldiği öğrencilere yerel yönetimlerin işleyişlerini, görev ve sorumluluklarını anlattı. Nilüfer Belediyesi’nin tüm hizmetlerini ‘önce insan’ ilkesiyle gerçekleştirdiğini anlatan Bozbey, çocukların trafik, ulaşım, nükleer santral gibi birçok konuda merak ettikleri sorularına da cevap erdi.

Nilüfer Belediyesi olarak çevre ve yenilenebilir enerji konularında hassas bir kurum olduklarını ifade eden Başkan Bozbey, “Bizim önceliğimiz insandır. İnsan odaklı çalışmalarımızla Nilüfer halkının gülümsemesi en büyük hedeflerimizden birisidir. En fazla göç alan ilçe olarak sorumluluklarımız her geçen gün artıyor. İyi planlama ile sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışıyoruz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT