1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Gürkan’dan Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret
Başkan Gürkan’dan Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret

Başkan Gürkan’dan Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Eren’i ve yönetimini makamında ziyaret etti.Ziyaret esnasında Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan...

A+A-

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Eren’i ve yönetimini makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan, “Malatya Muhtarlar Derneğimiz geçtiğimiz günlerde bir kongre gerçekleştirdi. Kongrede Malatya’da olmamam sebebiyle bugün kendilerine hem tebrik hem de hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Ben kendilerine yeni yönetimi ile birlikte başarılar diliyorum. Muhtarlar bizim için önemlidir. Bizler muhtarları tarif ederken, demokrasinin pınarıdır ve demokrasinin ilk kaynağı şeklinde tarif ederiz. Dolayısıyla alanda aldığımız en doğru bilgileri muhtarlarımızdan alıyoruz. Doğru bilgileri zamanında ve yerinde ilgililere gerekli talimatları verme konusunda, muhtarlar bizim elemanımız olarak belediyemizin gönüllü personeller gibi hareket ediyorlar. Bu vesile ile de sizin şahsınızda tüm muhtarlarımızı kutluyorum ve tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Eren ise, “Seçimler yaklaştığı için kongreye gitme kararı aldık ve kongreye gittik. Yönetimde değişen isim yok, hepsi eski yönetimimiz. Battalgazi Belediye Başkanımızın ziyaretinden dolayı memnuniyetimizi dile getirmek isteriz. Kendileri her zaman muhtarların yanında olmuştur” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT