1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Başkan Özcan’a yeşil beyaz forma !
Başkan Özcan’a yeşil beyaz forma !

Başkan Özcan’a yeşil beyaz forma !

Arslanlıspor Kulüp Başkanı Hakan Tekeoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı ziyarette bulundu.

A+A-

Arslanlıspor Kulüp Başkanı Hakan Tekeoğlu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı ziyaretinde, amatör spor kulüplerine söz verildiği halde destek gelmediğini vurguladı.
Arslanlıspor Kulüp Başkanı Hakan Tekeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


"MECLİSTEN GEÇMESİNE RAĞMEN YARDIM ALAMADIK"


Başkan Özcan’a Arslanlıspor forması hediye eden Tekeoğlu, “Amatör spor kulüpleri olarak pek çok zorlukla karşılaşıyoruz. Geçtiğimiz Şubat ayında ‘Amatör Spor Kulüplerine Yardım Edilmesi’ maddesi meclisten geçti ancak bu yardım hala kulüplere yapılmadı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile de bu konu hakkında görüştük. Kendisi bizlere destek sözü verdi” diye konuştu. 

02ed84d1-db4c-4230-9095-ba010c28e399.jpg

"ÖNCELİĞİMİZ BORÇLARI KAPATMAK"

Sporun ve sporcunun desteklenmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çeken ve amatör spor kulüplerine yardımcı olacaklarının altını çizen Başkan Özcan, “Şu an Nazilli Belediyesi olarak bizden önceki dönemden kalan pek çok borcumuz var. Öncelikli amacımız alacaklıları mağdur etmeden bu borçları kapatmak. Herkesin bildiği gibi borçlu bir belediye devraldık. Ancak bunların yanı sıra Nazillimizde herhangi bir hizmet aksamasına müsaade edemeyiz. Sorunları çözmek için göreve geldik. Bu sorunları çözmek için gerekirse 7 gün 24 saat çalışacağız” ifadelerini kullandı.


31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi kendisine hediye edilen Arslanlıspor formasının uğur getirdiğini söyleyen Başkan Özcan, “Yoğun bir seçim döneminin ardından göreve seçildik. O dönemde bana hediye edilen Atatürk portreli formanın uğur getirdiğine inanıyorum. Bu nedenle şahsınıza yönetim kurulunuz önünde teşekkür ediyorum” dedi.

a325ad64-5809-43c7-b022-80784224fc5a.jpg

97f5afa6-a778-4f3a-a124-55752c7464ac-(1).jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT