1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Tütüncü’den Çocuklara Halı Saha Ve Bilgi Evi Müjdesi
Başkan Tütüncü’den Çocuklara Halı Saha Ve Bilgi Evi Müjdesi

Başkan Tütüncü’den Çocuklara Halı Saha Ve Bilgi Evi Müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Atatürk Mahallesi’ndeki belediyenin işleteceği halı sahada, çocukların ücret ödemeden futbol oynayacaklarının ve tesiste bilgi evi açacakların müjdesini verdi.Baş...

A+A-

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Atatürk Mahallesi’ndeki belediyenin işleteceği halı sahada, çocukların ücret ödemeden futbol oynayacaklarının ve tesiste bilgi evi açacakların müjdesini verdi.

Başkan Tütüncü, belediyenin Atatürk Mahallesi’nde, içerisinde iki halı saha ile iki binanın olduğu spor tesisinin bulunduğunu anımsatırken, kira süresi sona eren tesisi, Kepez Belediyesi’nin işleteceğini duyurdu. Başkan Tütüncü, “Çocuklarımız, gündüz vakti ücret ödemeden halı sahada futbol oynayabilecekler. Kepez Belediyespor Kulübümüz de tesiste spor okulu, turnuva gibi çeşitli etkinlerini ücretsiz olarak çocuklarla buluşturacak” dedi.

Atatürk Mahallesi’nde yaşayan çocuklara bilgi evi müjdesi de veren Başkan Tütüncü, spor tesisi içerisindeki bir binayı, bilgi evi yaparak çocukların kullanımına sunacaklarını belirtti.

Başkan Hakan Tütüncü, kütüphanenin, ücretsiz internetin olduğu ve daha önce 5 yarı noktada açtıkları bilgi evinde, çocukların hem ders çalışabildiğini hem de kitap okuma alışkanlığı kazandığını ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT