1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Ve Meclis Üyelerinden Mezarlık Temizliği
Başkan Ve Meclis Üyelerinden Mezarlık Temizliği

Başkan Ve Meclis Üyelerinden Mezarlık Temizliği

Mersin’in Mut ilçesinde Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte yaklaşık 30 dönüm merkez mezarlığın temizliğini yaptı.Merkez Mezarlığı için bir araya gelen Belediy...

A+A-

Mersin’in Mut ilçesinde Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte yaklaşık 30 dönüm merkez mezarlığın temizliğini yaptı.

Merkez Mezarlığı için bir araya gelen Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile hep birlikte mezarlıkta yabani otları temizleyip ağaçları budadı.

Gün geldiğinde halkına hizmet için kanalizasyon borusu bile takabileceğini söyleyen Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, “Mut Belediyesi olarak zaman zaman hem çalışanlarımıza destek vermek için onlarla beraber çalışmayı, ilçemizin bazı işlerini müdürlerimle, meclis üyelerimle ve MHP ilçe yönetimimle bu işleri hafifletmek için mezarlıkta temizlik çalışması yaptık” dedi.

Mut Belediyesi’nde çeşitli işler yapmaya devam edeceklerini söyleyen Yılmaz, "Gerek temizlik, gerek inşaat sektörü, gerekse toplumsal ağaç dikimi gibi işlerde çalışanlarımızın yanında olduğumuzu ve gerçekten bu işi severek yaptığımızı göstermek için burada bulunuyoruz. Gün gelip kanalizasyon borusu dahi takabilecek yapıdayım. Hiç bir zaman başkanlığın hevesi gururu o tarafında değilim. Tabanda yaşayan insanlarla beraber zaman zaman bahçede kayısı topladığımı da göreceksiniz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT