1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Başkan Yaralı’dan Semiha’ya Tekerlekli Sandalye Sözü
Başkan Yaralı’dan Semiha’ya Tekerlekli Sandalye Sözü

Başkan Yaralı’dan Semiha’ya Tekerlekli Sandalye Sözü

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Adiloba mahallesinde yaşayan bedensel engelli Semiha Yüksel’e tekerlekli sandalye sözü verdi.Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Adiloba’da mahallesi...

A+A-

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Adiloba mahallesinde yaşayan bedensel engelli Semiha Yüksel’e tekerlekli sandalye sözü verdi.

Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Adiloba’da mahallesine giden Başkan Yaralı, burada dolaşırken geçmişten bu yana tanıdığı bedensel engelli Semiha Yüksel ile karşılaştı. Semiha ile bir süre sohbet eden Başkan Yaralı, tekerlekli sandalyesinde arıza olduğunu öğrendiği Semiha’ya birkaç gün içinde yeni bir tekerlekli sandalye verilmesi için danışmanına talimat verdi. Başkan Yaralı, burada bir süre sohbet ettikten sonra Semiha Yüksel ve annesine her türlü sıkıntı ve ihtiyaçları için kendisini arayabileceklerini ifade etti.

Bir yaşında geçirdiği sarılık hastalığı nedeniyle vücudunda meydana gelen kas kasılmasından dolayı el ve ayaklarını kullanamayan Semiha Yüksel de Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT