1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Beylikdüzü’nde Sağlık Kapınızda
Beylikdüzü’nde Sağlık Kapınızda

Beylikdüzü’nde Sağlık Kapınızda

Beylikdüzü Belediyesi sağlık için vatandaşın ayağına gidiyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün başlattığı çalışmayla ilk olarak Yakuplu Mahallesi’nde kurulan moboda Sosyal Konutlar’da yaşayan vatandaşlar s...

A+A-

Beylikdüzü Belediyesi sağlık için vatandaşın ayağına gidiyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün başlattığı çalışmayla ilk olarak Yakuplu Mahallesi’nde kurulan moboda Sosyal Konutlar’da yaşayan vatandaşlar sağlık taramasından geçirildi.

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, geniş kadrosu ve tecrübesiyle vatandaşın sıkıntılarına çare olmak için çalışıyor. Vatandaşı bulunduğu mahallede, evinde ziyaret ederek sağlık problemlerini tespit etmeye başlayan ekipler, hastaların reçetelerini yazarak, gerekli birimlere yönlendirmelerini de gerçekleştiriyor. Yakuplu Mahallesi’nde vatandaşlara kurdukları moboda tarama yapan müdürlük ekipleri, açlık kan şekeri, tansiyon, ekg ölçümlerini gerçekleştirdi. İki hemşire bir doktor ile vatandaşı ziyaret eden ekipler, bir süre sonra diş taraması ve sağlık eğitimleri de verecek. İlçe genelinde birçok mahallede gerçekleşmesi planlanan taramalar, belirli aralıklarla tekrarlanacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT