1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. ‘Bir Günümde Değil Her Günümdesin Anneciğim’ Resim Sergisi Memorıal Dicle Hastanesi’nde
‘Bir Günümde Değil Her Günümdesin Anneciğim’ Resim Sergisi Memorıal Dicle Hastanesi’nde

‘Bir Günümde Değil Her Günümdesin Anneciğim’ Resim Sergisi Memorıal Dicle Hastanesi’nde

Diyarbakır İngiliz Kültür Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan Anneler Günü’ne özel ‘Bir günümde değil her günümdesin anneciğim’ adlı resim sergisi, Memorial Dicle Hastanesi’nde sergilenmeye başla...

A+A-

Diyarbakır İngiliz Kültür Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan Anneler Günü’ne özel ‘Bir günümde değil her günümdesin anneciğim’ adlı resim sergisi, Memorial Dicle Hastanesi’nde sergilenmeye başlandı.

İngiliz Kültür Koleji ve Memorial Dicle Hastanesi, öğrencilere yönelik ortak düzenlediği sergiye, İngiliz Kültür Koleji Kurucu Müdürü Halit Rengin, Memorial Dicle Hastanesi Medikal Direktör Yardımcısı İbrahim Halil Bingöl; öğrenciler, veliler, hekimler ve davetliler katıldı.

Resim sergisinin anlamına dikkat çeken İngiliz Kültür Koleji Kurucu Müdürü Halit Rengin, “Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan anneler gününe özel resim sergisini ülkemizde ve dünyadaki tüm anne ve anne adaylarına armağan ediyoruz. Bu anlamlı sergiye ev sahipliği yapan Memorial Dicle Hastanesi’ne de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Davetlilerin yanı sıra hastanede bulunan hasta ve hasta yakınları da insanların psikolojisini olumlu yönde etkileyen böyle güzel sergilerin hastanelerde açılmasının önemli olduğuna dikkat çekerek resimleri yapan öğrencilere ve sergiyi hastanede açmayı düşünenlere teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Öğrencilerin, annelerine olan sevgilerini tuallerine yansıttığı sergi 16 Mayıs 2015 tarihine kadar Şanlıurfa yolu üzerinde bulunan Memorial Dicle Hastanesi lobi salonunda görülebilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT