1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Boğaz Köprüsünden Sonra İlk Kez Düzce’de
Boğaz Köprüsünden Sonra İlk Kez Düzce’de

Boğaz Köprüsünden Sonra İlk Kez Düzce’de

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in “Boğaz köprüsünden sonra ilk kez Düzce’de İstanbul Caddesi’ne uygulanacak” şeklinde ifade ettiği bazalt döküm çalışmaları hızla devam ediyor.Yaklaşık iki hafta ö...

A+A-

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in “Boğaz köprüsünden sonra ilk kez Düzce’de İstanbul Caddesi’ne uygulanacak” şeklinde ifade ettiği bazalt döküm çalışmaları hızla devam ediyor.

Yaklaşık iki hafta önce Ticaret Lisesi kavşağından başlayan İstanbul Caddesi asfalt kazıma çalışmaları tamamlanarak bazalt asfalt serilmeye başladı. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle yürütülen çalışmalar sayesinde önümüzdeki hafta içinde cadde asfaltlamasının tamamlanması hedefleniyor.

Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yakından takip ettiği çalışmalar için “İstanbul Caddesi’nde geniş yer kaplayan deforme ve yamalar nedeniyle trafikte çok sıkıntı yaşanıyordu. Daha önce de söylediğim gibi bu tür asfalt Boğaz köprüsünde ve Ankara’nın bazı caddelerinde kullanıldı. Şimdi biz de tamamı kendi üretimimiz olan bazalt maddesi sayesinde siyah rengini kaybetmeyecek uzun süre bozulmayacak ve suya dayanıklı bir asfalt türü ile caddemizi yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT