1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bolu’da Toplum Destekli Polis Vatandaşı Bilgilendirdi
Bolu’da Toplum Destekli Polis Vatandaşı Bilgilendirdi

Bolu’da Toplum Destekli Polis Vatandaşı Bilgilendirdi

Bolu’da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara broşür dağıtarak bisiklet yolu kullanımı ve önce yaya kampanyasıyla ilgili bilgilendirme yaptı.Bolu Emniyet Müdürlüğü Toplum Dest...

A+A-

Bolu’da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara broşür dağıtarak bisiklet yolu kullanımı ve önce yaya kampanyasıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler vatandaşlara bisiklet yolu ile ilgili bilgi verdi. Ekipler olası kazalara karşı broşürle ve yüz yüze bilgi vererek bisiklet sürücülerini ve vatandaşları kendilerine ayrılan bölümlerde yürümeye teşvik etmek ve bu farkındalığı oluşturmak amacıyla çalışma başlattı. Dağıtılan broşürlerde yaya yolunda yürüyen vatandaşlar için, “Ben bisiklet yoluna girmem, peki ya siz? , Saygıya yeşil ışık yakalım, yaya yolunu kullanalım” , Yaya yolunda yürümek uygarlık gereğidir” uyarıları yer aldı. Broşür’ün diğer yüzünde bisiklet sürücülerine uyarı niteliği taşıyan, “Lütfen bisiklet yolunu kullan! , Bisiklet yolunun dışına çıkma! , Bisikletin yaya yoluna girmesi tehlikeli ve yasaktır” ifadelerine yer verildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT