1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bozüyük Devlet Hastanesi’nin Yeni Başhekimi Uz. Dr. Osman Turgut Ertem Oldu
Bozüyük Devlet Hastanesi’nin Yeni Başhekimi Uz. Dr. Osman Turgut Ertem Oldu

Bozüyük Devlet Hastanesi’nin Yeni Başhekimi Uz. Dr. Osman Turgut Ertem Oldu

Bilecik’in Bozüyük İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi (Hastane Yöneticisi) Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin’in, Bilecik Tıbbi Hizmetler Başkanlığı görevine atanmasının ardından görevine enfeksiyon hastalıkla...

A+A-

Bilecik’in Bozüyük İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi (Hastane Yöneticisi) Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin’in, Bilecik Tıbbi Hizmetler Başkanlığı görevine atanmasının ardından görevine enfeksiyon hastalıkları hekimi Uz. Dr. Osman Turgut Ertem atandı.

Uzun süredir Eskişehir’de sağlık alanında çeşitli hastanelerde hizmet veren Osman Turgut Ertem, 15 Ocak tarihinde Bozüyük’te enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak göreve başladı. Ertem, Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin’in görev değişikliği sonrasında ise hastane yöneticiliği görevine atandı.

Yeni başhekim Osman Turgut Ertem, almış olduğu vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte mücadele edeceklerini söyledi. Ertem, “Halkımıza hizmet etmek için almış olduğum vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için tüm mesai arkadaşlarımla birlikte mücadele edeceğiz. En güzel hizmetleri sunmayı hedefliyoruz, Bozüyük Devlet Hastanesinin gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT