1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bozüyük’ün En Büyük Mahalle Konağı Yediler Mahallesi’ne Yapılacak
Bozüyük’ün En Büyük Mahalle Konağı Yediler Mahallesi’ne Yapılacak

Bozüyük’ün En Büyük Mahalle Konağı Yediler Mahallesi’ne Yapılacak

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın “9 Mahalle’ye 9 Mahalle Konağı” projesi kapsamında Yediler Mahallesi’ne yapılması planlanan konağın ihalesi yapıldı.Bozüyük Belediyesi’nce düzenlenen yapım ih...

A+A-

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın “9 Mahalle’ye 9 Mahalle Konağı” projesi kapsamında Yediler Mahallesi’ne yapılması planlanan konağın ihalesi yapıldı.

Bozüyük Belediyesi’nce düzenlenen yapım ihalesine 6 istekli firma katılırken ihale sürecinin tamamlanmasının ardından inşaat çalışmalarına başlanacak. Yediler Mahallesi’nde 525. Sokak Mevkii eski polis karakolu önündeki parka yapılacak Mahalle Konağı 545 metrekare taban alanlı, toplam bin 91 metrekare kullanım alanıyla, 2 katlı ve asansörlü olarak planlandı. Bina içerisinde düğün salonu, muhtarlık, kafeterya, fitness salonu ve aile hekimliği yer alacak.

Geçtiğimiz yıl yapımları tamamlanarak hizmete sunulan Yenidoğan Mahalle Konağı, Tekke Mahalle Konağı ve Yeni Mahalle Konağı vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları ve fitness salonları aktif olarak kullanılırken Konaklar içerisinde yer alan muhtarlar ve aile hekimleri de vatandaşların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT