1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bucalı Annelerin Artık Bir ‘Kulübü’ Var
Bucalı Annelerin Artık Bir ‘Kulübü’ Var

Bucalı Annelerin Artık Bir ‘Kulübü’ Var

İzmir’in Buca ilçesinde, annelerin haftada üç gün yararlanacağı Anneler Kulübü, düzenlenen törenle açıldı.Buca Belediyesi, ilçedeki annelere Anneler Günü’nde anlamlı bir sürpriz baktı. Belediye, kentt...

A+A-

İzmir’in Buca ilçesinde, annelerin haftada üç gün yararlanacağı Anneler Kulübü, düzenlenen törenle açıldı.

Buca Belediyesi, ilçedeki annelere Anneler Günü’nde anlamlı bir sürpriz baktı. Belediye, kentte annelerin haftada üç gün ücretsiz yararlanacağı ve keyifli vakit geçirebilecekleri Anneler Kulübünü hizmete açtı. ‘Annelerimizi Şımartıyoruz’ sloganıyla hayata geçirilen projede, annelere günlük saç bakımı, makyaj yapılırken, kulüpte canlı keman müziği de olacak. Şirinyer’de, Buca Belediyesi Kadın Aktivite Merkezi’nin 2. katında düzenlenen törene Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da katılırken, Piriştina yılın annesi seçilen Nihal Yastık’a ödülünü verdi. Başkan Piriştina eline fön makinesini de alıp, Nihal anneye saç bakımı da yaptı.

Tören de konuşan Başkan Piriştina, Anneler Günü’nü 365 güne yaymak gerektiğini belirterek, "Tabi ki evlatlar olarak sizler annelerinizi şımartacaksınız ama biz Buca Belediyesi olarak bunu 365 güne yaymak için bir proje gerçekleştirdik. Buraya annelerimiz yılın 365 günü haftada üç gün gelecekler burada keyiflerince günlük bakımlarını yaptırabilecekler, müzik dinleyebilecekler, dert köşesinde psikolojik sıkıntıları varsa danışmalık hizmeti alabilecekler, yani günün hatta yılların yorgunluğunu bu Anneler Kulübü’nde atabilecekler. Bu merkez ile sizlere olan haklarınızı ödememiz mümkün değil; ama ufakta olsa sizlere olan borcumuzu ödeminin bir vesilesi olacaktır. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Sizleri çok seviyoruz. Nice sağlıklı mutlu, huzurlu günlerde buluşmak umuduyla tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT