1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’dan Hemşirelere Gül
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’dan Hemşirelere Gül

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’dan Hemşirelere Gül

Giresun’un Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar Hemşireler Haftası münasebetiyle Bulancak Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulunarak hemşireler başta olmak üzere tüm sağlık personeline gül takdim etti.H...

A+A-

Giresun’un Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar Hemşireler Haftası münasebetiyle Bulancak Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulunarak hemşireler başta olmak üzere tüm sağlık personeline gül takdim etti.

Hastane ziyareti esnasında hastane personeli, hasta ve hasta yakınlarının ilgisi ile karşılaşan Başkan Yakar, hemşirelerin sağlık alanında çok önemli bir vazife üstlendiğini dile getirdi. Yakar “İnsanlar arasında din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan görevlerini büyük bir özveriyle ve fedakarca yerine getiren hemşirelerimiz; aile ve toplum sağlığının korunması, hastalıktan kaynaklanan sağlık problemlerinin iyileştirilmesi için mücadele veren sağlık ekibinin en önemli mensuplarından biridir. Sağlık hizmetlerinin başarılı bir şekilde sürdürülmesi ve tedavinin başarıya ulaşması aşamasında önemli bir görevi yerine getiren hemşirelerimiz, verdikleri hizmetlerle sağlık alanında görevlerini layıkıyla yerine getiren kutsal bir mesleğin mensuplarıdır” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT