1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Bünyan Dostları 6.geleneksel Anneler Günü Doğa Yürüyüşü Yapılacak
Bünyan Dostları 6.geleneksel Anneler Günü Doğa Yürüyüşü Yapılacak

Bünyan Dostları 6.geleneksel Anneler Günü Doğa Yürüyüşü Yapılacak

Bünyan Dostları Grubu Derneği tarafından geleneksel olarak yapılan Anneler Günü Doğa yürüyüşü 17 Mayıs Pazar günü yapılacak.Bünyan Dostları Derneği Başkanı Şener Serim etkinlik ile açıklama yaparak "A...

A+A-

Bünyan Dostları Grubu Derneği tarafından geleneksel olarak yapılan Anneler Günü Doğa yürüyüşü 17 Mayıs Pazar günü yapılacak.

Bünyan Dostları Derneği Başkanı Şener Serim etkinlik ile açıklama yaparak "Anneler günü vesilesi ile başlatmış olduğumuz Kayseri-Bünyan doğa yürüyüşünün 6.sını bu sene 17 Mayıs Pazar günü yapacağız. Pazar günü saat 6.30 da Kayseri Cumhuriyet Meydanında toplanacak ve Bağpınar Mahallesi, Koramaz vadisi, Ağırnas güzergâhından yürüyerek Bünyan meydanında yürüyüşümüz sona erecektir" dedi.

Anneler günü doğa yürüyüşüne 3 senedir katılan Öğretmen ve İzci Lideri Yavuz Yavuz da "Bünyan Dostları ile birlikte Kayseri’de yapılan en uzun ve zorlu etkinliği yapıyoruz. Hem Kayseri’nin doğal güzelliklerini görüyor hem de Annelerimiz için bir etkinliğe imza atıyoruz. Doğa yürüyüşümüz sırasında dernek tarafından tahsis edilen bir araç sürekli bizi takip ediyor ve lojistik destek sağlıyor bu bizim için avantaj. Tüm doğaseverleri 6. Anneler günü doğa yürüyüşüne bekliyoruz" dedi.

Kayseri Cumhuriyet Meydanında sabah 6.30 da başlayacak etkinliğin Saat 15.00 de Bünyan’da sona ermesi planlanıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT