1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Burhaniye Tarım İlçede 30. Yıl Pastası
Burhaniye Tarım İlçede 30. Yıl Pastası

Burhaniye Tarım İlçede 30. Yıl Pastası

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nde 30 yılı dolduran personel için pasta hazırlandı. Kurumsal kimliğin oluşması, çalışanlar arasındaki iletişimin arttırılmas...

A+A-

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nde 30 yılı dolduran personel için pasta hazırlandı. Kurumsal kimliğin oluşması, çalışanlar arasındaki iletişimin arttırılması motivasyon ve kurumsal memnuniyet duygularının geliştirilmesi amacıyla düzenlenen pasta gününde büyük coşku yaşandı.

İlçe Müdürlü Erdal Aldağ ve tüm personelin katılımı ile, 30. Hizmet yıllarını dolduran Veteriner Hekim Yavuz Gürel, Veteriner Sağlık Teknikeri Emin Yıldırım Ziraat Teknikerleri Cemal Demirkol, Ferhat Hazar ve Hasan Sarı için tören düzenlendi. Törende konuşma yapan İlçe Müdürü Erdal Aldağ, 30. hizmet yıllarını dolduran çalışanları kutladı. Bu hizmetin çok uzun bir süreç olduğunu anlatan Müdür Erdal Aldağ,” Bu süreçte hizmetlerine canla başla devam eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Hazırlanan pasta, çalışanlara ikram etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT