1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Burhaniye’de Gönül Dostları Coşturdu
Burhaniye’de Gönül Dostları Coşturdu

Burhaniye’de Gönül Dostları Coşturdu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Gönül Dostları Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği bahar konseri izleyenleri coşturdu. Kaymakam Mehmet Göze ve Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın...

A+A-

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Gönül Dostları Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği bahar konseri izleyenleri coşturdu. Kaymakam Mehmet Göze ve Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın da izlediği konser de büyük coşku yaşanırken, izleyenler de şarkılara eşlik etti.

Körfez Gönül Dostları Türk Sanat Müziği Korosu’nun, Reha Yurdakul Salonu’nda, Ali Osman Çakır’ın şefliğindeki konseri büyük ilgi gördü. Dernek Başkanı Tahir Güngör’in de saz heyetinde yer aldığı konseri yaklaşık 300 kişi izledi. Koroda yer alan amatörlerin soloda okuduğu konser sırasında çok sayıdaki seyirci şarkılara eşlik etti. Konserin sonun da şef Ali Osman Çakır’ı birer buket çiçek veren kaymakam Mehmet Göze ve Belediye Başkanı Necdet Uysal, dernek Başkanı Tahir Güngör ve koro elamanlarıyla saz heyetine teşekkür etti. Konseri, Kaymakam Mehmet Göze ve Başkan Necdet Uyal’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç ve Müftü Oğuz Metin ile müziksever vatandaşlar izledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT