1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Çakabey Köprüsü Güzergahı Düzenleniyor
Çakabey Köprüsü Güzergahı Düzenleniyor

Çakabey Köprüsü Güzergahı Düzenleniyor

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Hamidiye Mahallesi Çakabey köprüsü güzergahı düzenleniyor.Edremit Belediyesi’ne bağlı ekiplerin ilçe genelinde yol bakım, onarım ça...

A+A-

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Hamidiye Mahallesi Çakabey köprüsü güzergahı düzenleniyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekiplerin ilçe genelinde yol bakım, onarım çalışmalarını çalışmaları devam ediyor. Hamidiye Mahallesi’nde bulunan Çakabey Köprüsü, Edremit Çayı kenarında kilit parke taş ve andezit taşlarıyla döşenen yürüyüş yolunda çalışmalar sürüyor. Kaldırım düzenlemesi tamamlandıktan sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeşil alan düzenlemeleri yapılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te yaptığımız çalışmaları farklı mahallelerde devam ediyor. Bir yandan yaptığımız çalışmaları tamamlarken diğer yandan projelerimiz dahilinde yer alan bölgelerimiz için ihaleler sürüyor. İhale aşaması biten projeler konusunda ise hızlı bir şekilde çalışmalarımızı başlatacağız.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT